Schraperafdichting RDE-25X31X3.60-4.80-PU94
Verwijzing : RDE-25X31X3.60-4.80-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RDE-25X31X3.60-4.80-PU94 heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van 31 mm en een dikte van 3.6 mm. Het is gemaakt van PU.
  44 onderdelen op voorraad (17 uur geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Mouw - H311 GEN
MOUW H311
PAP Glijlager - PAP2550-P10 GEN
PAP GLIJLAGER PAP2550-P10
O-ring afdichting - OR-25X3.50-NBR70 GEN
O-RING AFDICHTING OR-25X3.50-NBR70
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    25  MM
  • BUITENDIAMETER
    31  MM
  • DIKTE
    3.6  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    RDE
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    1  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving