Het Schraperafdichting met referentie RDE-25X35X6-8-NBR90 heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van 35 mm en een dikte van 6 mm. Het is gemaakt van NBR.
6 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?