Schraperafdichting RDE-28X36X5-7-NBR90
Verwijzing : RDE-28X36X5-7-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RDE-28X36X5-7-NBR90 heeft een binnendiameter van 28 mm, een buitendiameter van 36 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.