Schraperafdichting RDE-35X45X5-7-PU94
Verwijzing : RDE-35X45X5-7-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RDE-35X45X5-7-PU94 heeft een binnendiameter van 35 mm, een buitendiameter van 45 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van PU.