Schraperafdichting RDE-40X48.600X5.300-PU94
Verwijzing : RDE-40X48.600X5.300-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RDE-40X48.600X5.300-PU94 heeft een binnendiameter van 40 mm, een buitendiameter van 48.6 mm en een dikte van 5.3 mm. Het is gemaakt van PU.
  10 onderdelen op voorraad (19 uur geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kegellager - 32012-X-QCL7C-SKF SKF
KEGELLAGER 32012-X-QCL7C-SKF
Hydraulische afdichting - US-40X50X10-11-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING US-40X50X10-11-PU94
  • BINNENDIAMETER
    40  MM
  • BUITENDIAMETER
    48.6  MM
  • DIKTE
    5.3  MM
  • GEWICHT
    2  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving