Schraperafdichting RDE-40X50X7-10-NBR90
Verwijzing : RDE-40X50X7-10-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RDE-40X50X7-10-NBR90 heeft een binnendiameter van 40 mm, een buitendiameter van 50 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.