Schraperafdichting RDE-55X65.60X5.30-7-NBR90
Verwijzing : RDE-55X65.60X5.30-7-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RDE-55X65.60X5.30-7-NBR90 heeft een binnendiameter van 55 mm, een buitendiameter van 65.6 mm en een dikte van 5.3 mm. Het is gemaakt van NBR.
  1 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-38X60X7-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-38X60X7-NBR
Kogellager - dubbele rij - DAC30600037 GEN
KOGELLAGER - DUBBELE RIJ DAC30600037
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    55  MM
  • BUITENDIAMETER
    65.6  MM
  • DIKTE
    5.3  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RDE
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    6  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving