Schraperafdichting RDE-58X68X6-8-PU94
Verwijzing : RDE-58X68X6-8-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RDE-58X68X6-8-PU94 heeft een binnendiameter van 58 mm, een buitendiameter van 68 mm en een dikte van 6 mm. Het is gemaakt van PU.
  18 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    58  MM
  • BUITENDIAMETER
    68  MM
  • DIKTE
    6  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    RDE
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    6  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving