Schraperafdichting RDE-85X97.20X7.10-12-PU94
Verwijzing : RDE-85X97.20X7.10-12-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RDE-85X97.20X7.10-12-PU94 heeft een binnendiameter van 85 mm, een buitendiameter van 97.2 mm en een dikte van 7.1 mm. Het is gemaakt van PU.
  20 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Hydraulische afdichting - UTL-85X93X11.50-12.50-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING UTL-85X93X11.50-12.50-PU94
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    85  MM
  • BUITENDIAMETER
    97.2  MM
  • DIKTE
    7.1  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    RDE
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    12  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving