Schraperafdichting RDE-95X107.20X7.10-12-PU94
Verwijzing : RDE-95X107.20X7.10-12-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RDE-95X107.20X7.10-12-PU94 heeft een binnendiameter van 95 mm, een buitendiameter van 107.2 mm en een dikte van 7.1 mm. Het is gemaakt van PU.
  4 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    95  MM
  • BUITENDIAMETER
    107.2  MM
  • DIKTE
    7.1  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    RDE
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    18  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving