Schraperafdichting RDI-32X40X7-10-NBR90
Verwijzing : RDI-32X40X7-10-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RDI-32X40X7-10-NBR90 heeft een binnendiameter van 32 mm, een buitendiameter van 40 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
  6 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6204-2RSH-C3-SKF SKF
Waterdicht
KOGELLAGER 6204-2RSH-C3-SKF
Hydraulische afdichting - US-32X40X6-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING US-32X40X6-PU94
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    32  MM
  • BUITENDIAMETER
    40  MM
  • DIKTE
    7  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RDI
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    8  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving