Schraperafdichting RDI-32X44X7-10-NBR90
Verwijzing : RDI-32X44X7-10-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RDI-32X44X7-10-NBR90 heeft een binnendiameter van 32 mm, een buitendiameter van 44 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.