Schraperafdichting RDI-45X68X7-NBR90
Verwijzing : RDI-45X68X7-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RDI-45X68X7-NBR90 heeft een binnendiameter van 45 mm, een buitendiameter van 68 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
  1 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    45  MM
  • BUITENDIAMETER
    68  MM
  • DIKTE
    7  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RDI
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    28  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving