Schraperafdichting RDI-70X83X8-PU94
Verwijzing : RDI-70X83X8-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RDI-70X83X8-PU94 heeft een binnendiameter van 70 mm, een buitendiameter van 83 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van PU.
  3 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Hydraulische afdichting - UCI-70X85X11.40-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING UCI-70X85X11.40-PU94
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    70  MM
  • BUITENDIAMETER
    83  MM
  • DIKTE
    8  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    RDI
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    10  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving