Het Schraperafdichting met referentie RDI-85X99X8-11-PU97 heeft een binnendiameter van 85 mm, een buitendiameter van 99 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van PU.
9 onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?