Het Schraperafdichting met referentie RIA-105X115X7-10-NBR90 heeft een binnendiameter van 105 mm, een buitendiameter van 115 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
6 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?