Schraperafdichting RIA-10X16X5-7-NBR90
Verwijzing : RIA-10X16X5-7-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-10X16X5-7-NBR90 heeft een binnendiameter van 10 mm, een buitendiameter van 16 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
  32 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kralen - BA-6.35 GEN
KRALEN BA-6.35
Vet - LGMT2-35G-SKF SKF
VET LGMT2-35G-SKF
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    10  MM
  • BUITENDIAMETER
    16  MM
  • DIKTE
    5  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RIA
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    3  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving