Schraperafdichting RIA-120X130X7-10-NBR90
Verwijzing : RIA-120X130X7-10-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-120X130X7-10-NBR90 heeft een binnendiameter van 120 mm, een buitendiameter van 130 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
  5 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kegellager - 30206 GEN
KEGELLAGER 30206
PAP Glijlager - PAP4040-P20 GEN
PAP GLIJLAGER PAP4040-P20
Schraperafdichting - RIA-63X72X7-10-NBR90 GEN
SCHRAPERAFDICHTING RIA-63X72X7-10-NBR90
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    120  MM
  • BUITENDIAMETER
    130  MM
  • DIKTE
    7  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RIA
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    41  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving