Het Schraperafdichting met referentie RIA-120X130X7-FPM90 heeft een binnendiameter van 120 mm, een buitendiameter van 130 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van FPM.
7 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?