Schraperafdichting RIA-120X135X7-10-NBR90
Verwijzing : RIA-120X135X7-10-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-120X135X7-10-NBR90 heeft een binnendiameter van 120 mm, een buitendiameter van 135 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
  44 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
  • BINNENDIAMETER
    120  MM
  • BUITENDIAMETER
    135  MM
  • DIKTE
    7  MM
  • GEWICHT
    60  G
Beschrijving