Schraperafdichting RIA-125X140X9-12-NBR90
Verwijzing : RIA-125X140X9-12-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-125X140X9-12-NBR90 heeft een binnendiameter van 125 mm, een buitendiameter van 140 mm en een dikte van 9 mm. Het is gemaakt van NBR.
  7 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Vetspuit - TLGH1-SKF SKF
VETSPUIT TLGH1-SKF
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    125  MM
  • BUITENDIAMETER
    140  MM
  • DIKTE
    9  MM
  • GEWICHT
    84  G
Beschrijving