Schraperafdichting RIA-12X18X5-7-NBR90
Verwijzing : RIA-12X18X5-7-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-12X18X5-7-NBR90 heeft een binnendiameter van 12 mm, een buitendiameter van 18 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
  50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-12X22X7-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-12X22X7-NBR
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    12  MM
  • BUITENDIAMETER
    18  MM
  • DIKTE
    5  MM
  • GEWICHT
    4  G
Beschrijving