Het Schraperafdichting met referentie RIA-135X145X7-10-NBR90 heeft een binnendiameter van 135 mm, een buitendiameter van 145 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
9 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?