Schraperafdichting RIA-140X155X9-12-NBR90
Verwijzing : RIA-140X155X9-12-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-140X155X9-12-NBR90 heeft een binnendiameter van 140 mm, een buitendiameter van 155 mm en een dikte van 9 mm. Het is gemaakt van NBR.
  2 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kegellager - 32018-X-SKF SKF
KEGELLAGER 32018-X-SKF
Hydraulische afdichting - UCI-75X88X10-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING UCI-75X88X10-PU94
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    140  MM
  • BUITENDIAMETER
    155  MM
  • DIKTE
    9  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RIA
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    90  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving