Schraperafdichting RIA-15X22X3-4-NBR90
Verwijzing : RIA-15X22X3-4-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-15X22X3-4-NBR90 heeft een binnendiameter van 15 mm, een buitendiameter van 22 mm en een dikte van 3 mm. Het is gemaakt van NBR.