Het Schraperafdichting met referentie RIA-16X22X5-8-NBR90 heeft een binnendiameter van 16 mm, een buitendiameter van 22 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
50+ onderdelen op voorraad (19 uur geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?