Schraperafdichting RIA-16X24X3-4-NBR90
Verwijzing : RIA-16X24X3-4-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-16X24X3-4-NBR90 heeft een binnendiameter van 16 mm, een buitendiameter van 24 mm en een dikte van 3 mm. Het is gemaakt van NBR.
  50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 608-2RS GEN
Waterdicht
KOGELLAGER 608-2RS
PAP Glijlager - PAP1615-P10 GEN
PAP GLIJLAGER PAP1615-P10
Schraperafdichting - RIA-16X22X3-4-NBR90 GEN
SCHRAPERAFDICHTING RIA-16X22X3-4-NBR90
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    16  MM
  • BUITENDIAMETER
    24  MM
  • DIKTE
    3  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RIA
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    3  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving