Schraperafdichting RIA-16X26X5-8-NBR90
Verwijzing : RIA-16X26X5-8-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-16X26X5-8-NBR90 heeft een binnendiameter van 16 mm, een buitendiameter van 26 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
  50+ onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogeltaatslager - 51105 GEN
KOGELTAATSLAGER 51105
Seegerring inwendig - CIRCLIP-INT-52 GEN
SEEGERRING INWENDIG CIRCLIP-INT-52
2 2
Hydraulische afdichting - US-16X24X6-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING US-16X24X6-PU94
  • BUITENDIAMETER
    26  MM
  • DIKTE
    5  MM
  • GEWICHT
    4  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving