Schraperafdichting RIA-18X24X5-NBR90
Verwijzing : RIA-18X24X5-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-18X24X5-NBR90 heeft een binnendiameter van 18 mm, een buitendiameter van 24 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
  1 onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Schraperafdichting - RS-60X70.60X5.30-7-NBR90 GEN
SCHRAPERAFDICHTING RS-60X70.60X5.30-7-NBR90
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    18  MM
  • BUITENDIAMETER
    24  MM
  • DIKTE
    5  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RIA
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    3  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving