Schraperafdichting RIA-18X26X5-7-NBR90
Verwijzing : RIA-18X26X5-7-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-18X26X5-7-NBR90 heeft een binnendiameter van 18 mm, een buitendiameter van 26 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.