Schraperafdichting RIA-19X27X6.40-9.50-NBR90
Verwijzing : RIA-19X27X6.40-9.50-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-19X27X6.40-9.50-NBR90 heeft een binnendiameter van 19 mm, een buitendiameter van 27 mm en een dikte van 6.4 mm. Het is gemaakt van NBR.