Schraperafdichting RIA-20X26X4-6-NBR90
Verwijzing : RIA-20X26X4-6-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-20X26X4-6-NBR90 heeft een binnendiameter van 20 mm, een buitendiameter van 26 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van NBR.