Schraperafdichting RIA-20X28X7-10-NBR90
Verwijzing : RIA-20X28X7-10-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-20X28X7-10-NBR90 heeft een binnendiameter van 20 mm, een buitendiameter van 28 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.