Het Schraperafdichting met referentie RIA-20X30X5-7-PU94 heeft een binnendiameter van 20 mm, een buitendiameter van 30 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van PU.
4 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?