Schraperafdichting RIA-22X30X4-5-NBR90
Verwijzing : RIA-22X30X4-5-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-22X30X4-5-NBR90 heeft een binnendiameter van 22 mm, een buitendiameter van 30 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van NBR.