Het Schraperafdichting met referentie RIA-22X30X5-8-NBR90 heeft een binnendiameter van 22 mm, een buitendiameter van 30 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
46 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?