Schraperafdichting RIA-22X32X7-NBR90
Verwijzing : RIA-22X32X7-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-22X32X7-NBR90 heeft een binnendiameter van 22 mm, een buitendiameter van 32 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
  50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6205-2Z-SKF SKF
KOGELLAGER 6205-2Z-SKF
Noten - KM4-SKF SKF
NOTEN KM4-SKF
O-ring afdichting - OR-58X3-NBR70 GEN
O-RING AFDICHTING OR-58X3-NBR70
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    22  MM
  • BUITENDIAMETER
    32  MM
  • DIKTE
    7  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RIA
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    8  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving