Schraperafdichting RIA-25X35X5-7-NBR90
Verwijzing : RIA-25X35X5-7-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-25X35X5-7-NBR90 heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van 35 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.