Schraperafdichting RIA-25X35X7-10-PU94
Verwijzing : RIA-25X35X7-10-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-25X35X7-10-PU94 heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van 35 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van PU.