Schraperafdichting RIA-25X38X7-10-NBR90
Verwijzing : RIA-25X38X7-10-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-25X38X7-10-NBR90 heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van 38 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
  13 onderdelen op voorraad (17 uur geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 626-ZZ GEN
Stofdicht
KOGELLAGER 626-ZZ
Binnenring - IR15-18-16 GEN
BINNENRING IR15-18-16
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    25  MM
  • BUITENDIAMETER
    38  MM
  • DIKTE
    7  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RIA
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    12  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving