Het Schraperafdichting met referentie RIA-26X34X5-7-NBR90 heeft een binnendiameter van 26 mm, een buitendiameter van 34 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?