Schraperafdichting RIA-28X40X5-NBR90
Verwijzing : RIA-28X40X5-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-28X40X5-NBR90 heeft een binnendiameter van 28 mm, een buitendiameter van 40 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
  5 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-18X30X7-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-18X30X7-NBR
Seegerring inwendig - CIRCLIP-INT-58 GEN
SEEGERRING INWENDIG CIRCLIP-INT-58
2 2
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    28  MM
  • BUITENDIAMETER
    40  MM
  • DIKTE
    5  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RIA
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    5  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving