Schraperafdichting RIA-29X35X8-15-NBR90
Verwijzing : RIA-29X35X8-15-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-29X35X8-15-NBR90 heeft een binnendiameter van 29 mm, een buitendiameter van 35 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van NBR.