Schraperafdichting RIA-30X40.60X5.50-NBR90
Verwijzing : RIA-30X40.60X5.50-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-30X40.60X5.50-NBR90 heeft een binnendiameter van 30 mm, een buitendiameter van 40.6 mm en een dikte van 5.5 mm. Het is gemaakt van NBR.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-30X40.50X10.50-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-30X40.50X10.50-NBR
Roller - NUTR35 GEN
ROLLER NUTR35
Binnenring - IR10-14-12 GEN
BINNENRING IR10-14-12
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    30  MM
  • BUITENDIAMETER
    40.6  MM
  • DIKTE
    5.5  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RIA
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    12  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving