Schraperafdichting RIA-30X40X7-FPM90
Verwijzing : RIA-30X40X7-FPM90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-30X40X7-FPM90 heeft een binnendiameter van 30 mm, een buitendiameter van 40 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van FPM.
  11 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Seegerring inwendig - CIRCLIP-INT-42 GEN
SEEGERRING INWENDIG CIRCLIP-INT-42
Kogellager - dubbele rij - DAC34640037 GEN
KOGELLAGER - DUBBELE RIJ DAC34640037
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    30  MM
  • BUITENDIAMETER
    40  MM
  • DIKTE
    7  MM
  • MATERIAAL
    FPM
  • TYPE
    RIA
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    12  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving