Schraperafdichting RIA-30X42X6-9-PU94
Verwijzing : RIA-30X42X6-9-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-30X42X6-9-PU94 heeft een binnendiameter van 30 mm, een buitendiameter van 42 mm en een dikte van 6 mm. Het is gemaakt van PU.
  5 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
PAP Glijlager - PAP3025-P10 GEN
PAP GLIJLAGER PAP3025-P10
Schraperafdichting - RDI-30X42X6-9-PU94 GEN
SCHRAPERAFDICHTING RDI-30X42X6-9-PU94
Rollager - 30212A GEN
ROLLAGER 30212A
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    30  MM
  • BUITENDIAMETER
    42  MM
  • DIKTE
    6  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    RIA
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    11  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving