Het Schraperafdichting met referentie RIA-30X45X5-8-FPM90 heeft een binnendiameter van 30 mm, een buitendiameter van 45 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van FPM.
1 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?