Schraperafdichting RIA-30X45X5-8-NBR90
Verwijzing : RIA-30X45X5-8-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-30X45X5-8-NBR90 heeft een binnendiameter van 30 mm, een buitendiameter van 45 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.