Schraperafdichting RIA-32X42X5-7-NBR90
Verwijzing : RIA-32X42X5-7-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-32X42X5-7-NBR90 heeft een binnendiameter van 32 mm, een buitendiameter van 42 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
  50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Seegerring uitwendig - CIRCLIP-EXT-38 GEN
SEEGERRING UITWENDIG CIRCLIP-EXT-38
Hydraulische afdichting - US-32X42X8-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING US-32X42X8-PU94
Vetspuit - TLGH1-SKF SKF
VETSPUIT TLGH1-SKF
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    32  MM
  • BUITENDIAMETER
    42  MM
  • DIKTE
    5  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RIA
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    8  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving