Schraperafdichting RIA-32X42X7-10-NBR90
Verwijzing : RIA-32X42X7-10-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-32X42X7-10-NBR90 heeft een binnendiameter van 32 mm, een buitendiameter van 42 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.